Hizmetlerimiz

Markanızı öne çıkaracak hizmetleri görüntülemek ister misiniz?

Markanıza özel dijital pazarlama hizmetleri ile rakiplerinize göre farklılaşmanızı sağlıyoruz. Her gün hedeflerinize ne kadar çok yaklaştığınızı görmek işimizi daha da tutkuyla yapmamıza, heyecanla analiz ve rapor hazırlamamıza, kriz anında zaman mekan fark etmeksizin hızlıca aksiyon almamıza sebep oluyor.

Markanızı ön plana çıkarın

veya hemen ara : 0850-304-11-91

Hizmetlerimiz

Pazaryeri Danışmanlığı

Proje Bazlı Danışmanlık

UX/UI Danışmanlığı

Performans Audit

Click & Count, Dijital Pazarlama Ajansı olarak alanında uzman ekibimizle dijital pazarlama hizmetleri sunuyor ve satış ve dönüşümlerinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Performans Pazarlama.

Click & Count olarak performans pazarlama hizmetinde, Google reklamları, Facebook reklamları, Instagram reklamları, LinkedIn reklamları, YouTube video reklamları, e-posta pazarlaması, web sitesi trafik analizi ve diğer kaynaklardan gelen verileri kullanarak nitelikli potansiyel müşteri adaylarını sitenize çekmeye ve dönüşümlerinizi arttırmayı hedefliyoruz. Elde ettiğimiz verilerle en doğru reklam kampanyalarını oluşturup hedefe ulaşıyoruz.

35+ Yönetilen Marka
  •  
15+ Reklam Verilen Ülke
  •  

SEO Hizmeti.

Sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasını sağlıyoruz. Yaptığımız anahtar kelime çalışmaları, site içi ve site dışı SEO optimizasyonları, teknik SEO optimizasyonlarıyla birlikte markanızı üst sıralara çıkarıyoruz. E-ticaret SEO ile satışlarınızı organik trafikten de almanızı sağlıyoruz. Click & Count olarak SEO paketi satmıyoruz. SEO hizmetimiz markanızın hedeflerine göre özelleştirilmiştir.
101% Organik Büyüme!
  •  
101% Organik Satış Artışı!
  •  

Growth Marketing.

Growth Marketing, bir hedef çalışmanın sonuçlarını optimize etmek ve iyileştirmek için deneyler tasarlama ve yürütme sürecidir. Arttırmak istediğiniz belirli bir ölçütünüz varsa, growth marketing bu hedefe ulaşmak için en iyi yol arkadaşıdır.

Click & Count olarak Growth Marketing çalışmalarında şunları yapıyoruz:
  • Test edilecek ve geliştirilecek alanları belirliyoruz
  • Belirlenen süreçleri optimize edip, deneyler tasarlıyoruz
  • Varsayımlanan iyileştirmeleri test etmek için deneyler hazırlıyoruz
  • Sonuçları analiz edip gerekiyorsa yeni deneylerle büyümeyi yönetiyoruz

Data Analytics.

Data & Analytics danışmanlığında, web sitenize gelen ziyaretçileriniz hakkında detaylı verileri topluyoruz. Bu elde ettiğimiz verileri doğru şekilde analiz ederek anlamlı sonuçlar çıkarıyoruz. Analiz sürecinde elde ettiğimiz verilerde bir sorun varsa bu sorunu tespit edip çözüme kavuşturuyoruz. Sonraki aşamada veri üzerinde temizlik işlemi yaparak en saf ve yalın bir data elde etmeye çalışıyoruz. Son aşamada elde ettiğimiz verileri değerlendirip aksiyon planları oluşturuyoruz.

Pazaryeri Danışmanlığı.

Yurtiçi ve yurtdışındaki marketplacelerde doğru kurulum, içerik ve planlama stratejileri ile yüksek satış rakamları elde ederken iç reklam ve kampanya kurguları ile performansı en yüksek seviyede tutuyoruz.

Proje Bazlı Danışmanlık.

Proje Bazlı Danışmanlık, belirli bir proje için üzerinizdeki iş yükünü almanıza olanak sağlar. Sizinle birlikte bir iş kapsamı tanımlıyor, planlama yapıyor ve projeleriniz üzerinde çalışmaya başlıyoruz.

Markanız için kısa veya uzun vadeli operasyonları yönetmek ve rakiplerle mücadele etmek zorlu bir süreçtir. Click and Count olarak belirli projeleriniz için imdadınıza yetişiyor, ihtiyaç duyulan hizmeti sizin için sağlıyoruz.

UX/UI Danışmanlığı.

Kullanıcı davranışlarını anlamak için kullanıcı araştırmaları gerçekleştiriyoruz. Farklı türden kullanıcıların tercihlerini kategorilere ayırıyor ve UX kurgusunu temel bir hedef kitleye göre kurguluyoruz. İşe hedeflerinizi anlamakla başlıyoruz.

Sitenizi analiz ederek UX/UI tarafındaki geliştirme yapılacak yerleri belirliyoruz. Kullanıcıların daha rahat bir deneyim yaşaması için site tasarımını hem masaüstünde hem de mobilde tasarım tavsiyeleri veriyoruz.

Performans Audit.

Performans Audit hizmetinde, marka konumlandırmanızdan, reklam kampanyalarınızın doğru çalışıp çalışmadığına kadar tüm performans kanallarını inceliyor ve size raporluyoruz. Reklam bütçesinin değerlendirilmesi, mevcut potansiyel hedef kitle değerlendirmesi, web site değerlendirmesi gibi konularda markanızı inceleyip size raporluyoruz.

Dijital metriklerden beslenerek yapılan analizler ile markalar için 360° iletişim çözümleri sunan yeni nesil bir dijital pazarlama ajansıyız.


Birlikte Yürüdüğümüz Markalar

Haziran 12, 2024

Google Lighthouse Raporunda Kaydırma Performansını İyileştirin: ‘Pasif Dinleyicileri Kullanmıyor’ Sorunu Nasıl Düzeltilir

Web’de gezinirken, kullanıcılar özellikle içerik ağırlıklı sayfalarda kaydırma yaparken sorunsuz ve akıcı bir deneyim beklerler. Sayfa performans denetimleri yapmak için güçlü bir araç olan Google Lighthouse, […]